Абдомінопластика або корекція передньої черевної стінки

Симптоми:

  • ОБВИСЛА ШКІРА ЖИВОТА
  • НЕМА РЕЗУЛЬТАТУ ВІД ЩОДЕННИХ ТРЕНУВАНЬ

МЕТА ОПЕРАЦІЇ: ПОЛІПШЕННЯ ФІГУРИ ШЛЯХОМ ВИДАЛЕННЯ ЗАЙВИХ ЖИРОВИХ СКЛАДОК І ВІДНОВЛЕННЯ ТОНУСУ ПЕРЕДНЬОЇ ЧЕРЕВНОЇ СТІНКИ.

Покази до операції:

– Відвисла шкіра живота виникла в результаті схуднення, вікових змін, вагітності;

– В’ялість і перерозтягнення м’язів живота, що призводять до опущення внутрішніх органів;

– Наявність рубцевих розтяжок шкіри (стрій), особливо навколо пупка і, нижче;

-Наявність на животі неестетичних рубців після інших хірургічних втручань.

 

Особливості операції:

– Виконують горизонтальний або вертикальний з горизонтальним розрізи на передній черевній стінці;

– Надлишки тканин нижче пупка видаляються разом з рубцевими розтяжками шкіри;

– За наявності рубців від інших хірургічних втручань хірург, по можливості, видаляє і їх;

– При розходженні за час вагітності м’язів передньої черевної стінки, останні стягуються до відновлення їх нормального положення й тонусу;

– В кінці операції, після накладення косметичних швів, встановлюються дренажі, накладається пов’язка і компресійна білизна.

Попередні результати операції будуть помітні не раніше як за 3 міс., остаточний результат – через 9 міс. після втручання. Як і у всій хірургії, найкращі результати досягаються, коли пацієнт виконує всі настанови і застереження, передбачені лікарем. 

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ОПЕРАЦІЮ:Обов’язковим є фотографування пацієнта до операції, а також при наступних оглядах в післяопераційному періоді. Для успішного проведення операції необхідно: – Відсутність будь-яких захворювань у момент проведення операції (простуда або інші захворювання); – За 10 днів до операції не можна приймати медикаменти, що містять аспірин; – За 14 днів до операції і протягом 14 днів після операції необхідно кинути палити; Перед операцією пацієнт проходить повне обстеження і здає всі необхідні аналізи (аналізи крові, сечі, флюорографія, ЕКГ, RW), огляд анестезіолога при плануванні загального знеболення. Госпіталізація здійснюється в день операції. Післяопераційний період: – Пацієнт перебуває у ліжку в напівсидячому положенні; – Застосовують необхідні знеболюючі препарати; – Пити (проста або негазована мінеральна вода) допускається після дозволу медперсоналу, легка їжа – після відходження газів; – У першу добу рекомендується постільний режим, вставати з допомогою медперсоналу, зазвичай, можна на наступний день після операції; – Необхідно постійне носіння компресійної білизни протягом 4-6 тижнів (іноді, за вказівкою лікаря до 2-3 місяців); – В перші дні закономірно нездужання, легке підвищення температури тіла; Шви знімають на 7-10 добу після операції. Виписка зі стаціонару на 3-7 добу, в залежності від загального стану. Можливі побічні явища: – У післяопераційному періоді частота розвитку післяопераційних ускладнень безпосередньо пов’язана з товщиною жирової клітковини і вагою пацієнта, наявністю супутніх захворювань; – В перші 2-5 тижнів може турбувати загальна слабкість, набряклість тканин, а також біль при рухах, які поступово проходять, і зникають повністю через 2-5 місяців після операції; – В ділянці швів тривалий час спостерігається зміна чутливості. У зв’язку з цим не можна використовувати грілку з гарячою водою, дуже гарячий душ або ванни. Рекомендується: 1 рік уникати прямих сонячних променів на ділянку післяопераційного рубця аби досягнути кращої його непомітності. Можливі ускладнення. Після операції можливий розвиток будь-яких загально-хірургічних ускладнень, а також наступних ускладнень, характерних для даної операції: а) у окремих випадках можливий розвиток запального процесу, для лікування якого може бути потрібною додаткова операція з розрізами шкіри в оперованій ділянці; б) також рідкісним ускладненням є змертвіння шкіри в зоні операції, що вимагає інколи повторних операцій. При збереженні відносно постійної ваги операція дає оптимальний результат. Якщо пацієнт набирає вагу, то як і при інших косметичних операціях, результат завжди погіршується. Практично у кожної людини можна знайти відмінності в формі будови тіла. Деякі відмінності залишаються і після будь-якої операції. Сама ж операція значно покращує зовнішній вигляд і відновлює душевну рівновагу, та слід розуміти, що жодне оперативне втручання не здатне вирішити всі життєві негаразди.


НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗАПРОПОНУВАТИ СВОЇМ ПАЦІЄНТАМ ЕСТЕТИЧНУ ХІРУРГІЮ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ ЗА НАЙКРАЩИМИ ЦІНАМИ!

Статті

Часті запитання

Для запису на прийом будь ласка заповніть контактну форму або зателефонуйте нам за номером: (0352) 23-66-08, (0352) 43-52-66, (097) 815-50-55, (095) 815-50-55

Наша клініка розташована за адресою: м.Тернопіль вул. Текстильна, 8А

  • Понеділок – П’ятниця: 8.30 – 16.00
  • Субота: Вихідний
  • Неділя: Вихідний

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований.