Лазерне видалення новоутворів шкіри та підшкірної клітковини

Симптоми:

  • БОРОДАВКИ, ПАПІЛОМИ
  • ЛІПОМИ, АТЕРОМИ, РУБЦІ

ДЕФЕКТИ, ЯКІ ВИНИКАЮТЬ НА ШКІРІ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЙ І ТРАВМ МАЮТЬ ДОВОЛІ РІЗНОМАНІТНІ ФОРМИ, РОЗМІРИ ТА ВЛАСТИВОСТІ.

Дефекти, які виникають на шкірі після операцій і травм мають доволі різноманітні форми, розміри та властивості.

 

Рубці

 

В багатьох випадках величина рубців напряму залежить від місця їхнього знаходження, для прикладу, шкіра над великими суглобами, які практично постійно працють (плечовий пояс), буде більше піддана силам натягу, тобто, рубець в ділянці лопатки буде  помітнішим та вираженішим. Також неабияке значення мають індивідуальні особливості шкіри, її еластичність, здатність до розтягування. З метою зменшення дії сил, що розтягують рубець, чим і погіршують його зовнішній вигляд та характеристики, в післяопераційному періоді широко застосовують носіння компресійної білизни, накладання силіконових пластин та силіконових гелей.

 

Ліпома – це доброякісний утвір із жирової тканини.

Може розташовуватись в різних ділянках тіла, має схильність до збільшення в розмірах, особливо при постійній травматизації, спричинює дискомфорт в життєдіяльності.

Бородавка – доброякісне пухлиноподібне утворення шкіри, що виникає внаслідок розростання шарів шкіри, через вплив спричинений вірусом родини Papovaviridae.

Існує багато різних способів лікування: електрокоагуляція, кріодеструкція (заморожування рідким азотом), хіміотерапія (препарати, на основі березового дьогтю, саліцилової кислоти, ацикловір). Лазерна коагуляція – сучасний спосіб видалення бородавки та папіломи, так як лазерний промінь дозволяє прицільно, без пошкодження здорових тканин, видалити чи провести деструкцію цих утворів.

Папілома (від лат.papilla—сосочок) — доброякісна пухлина з плоского або перехідного епітелію Вона має кулясту форму, тверда або м’яка; з поверхні сосочкового вигляду (ніби цвітна капуста або ягода малини), розміром від просяного зерна до великої горошини; знаходиться на поверхні шкіри або слизової оболонки на широкій чи вузькій основі (ніжці).

Атерома (грец. αθηρα — кашка та ωμα — закінчення в назвах пухлин) — доброякісне новоутворення, що є наслідком закупорення вивідної протоки сальної залози шкіри і скупчення в ній її секрету, клітин епітелію та ін. Виникає на ділянках шкіри багатих на сальні залози — волосистій частині голови, обличчі. Може досягати великих розмірів, буває множинною, може нагноюватись.

Атероми являють собою безболісні утворення з гладкою поверхнею, що повільно збільшуються. Діагностувати не складно. Ультразвукове дослідження підтверджує діагноз. Хірургічне лікування показане у всіх випадках. Операцію – видалення атероми з оболонкою, проводять переважно під місцевим знеболенням.

Наше завдання – запропонувати своїм пацієнтам естетичну хірургію найвищої якості за найкращими цінами!

Статті

Часті запитання

Для запису на прийом будь ласка заповніть контактну форму або зателефонуйте нам за номером: (0352) 23-66-08, (0352) 43-52-66, (097) 815-50-55, (095) 815-50-55

Наша клініка розташована за адресою: м.Тернопіль вул. Текстильна, 8А

  • Понеділок – П’ятниця: 8.30 – 16.00
  • Субота: Вихідний
  • Неділя: Вихідний

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований.