Пластика носа

Симптоми:

  • НЕПРАВИЛЬНОЇ ФОРМИ НІС
  • СКЛАДНІСТЬ НОСОВОГО ДИХАННЯ

РОЗТАШОВАНИЙ ПОСЕРЕДИНІ ОБЛИЧЧЯ, НІС СУТТЄВО ВПЛИВАЄ НА ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД. ЗМІНА ФОРМИ ЦЬОГО ОРГАНУ МОЖЕ СИЛЬНО ЗМІНИТИ ОБРАЗ ЛЮДИНИ. ЦЕ – ОДНА З ОСНОВНИХ ПРИЧИН, ЧЕРЕЗ ЯКУ ОПЕРАЦІЇ НА НОСІ ВІДНОСЯТЬСЯ ДО ЧИСЛА НАЙБІЛЬШ РОЗПОВСЮДЖЕНИХ.

Вроджені або набуті в результаті травм чи якихось захворювань зміни носа потребують корекції. Видимі зміни або деформації носа часто призводять до порушень емоційного і психологічного стану. Скутість, скритність у відносинах ведуть до соціальної дезадаптації. Важливо, що при видимих змінах у зовнішності носа, як правило, є проблеми з диханням носа. Порушення функції дихання тягне за собою часті загострення захворювань зон носоглотки, головний біль, втому, захворювання серцево-судинної системи та ін. Вихід із ситуації – проведення корекції зовнішнього носа з відновленням функції носового дихання.

Мета ринопластики – покращення загального вигляду носа у відповідності з побажаннями клієнта. У більшості випадків це цілком досяжно. Але, на жаль, деякі пацієнти можуть вимагати більше того, що технічно можливо.

Попередні результати операції будуть помітні не раніше як за 1,5-2 міс., остаточне формування – через 7-12 міс. після втручання. Як і у всій хірургії, найкращі результати досягаються, коли пацієнт виконує всі настанови і застереження, передбачені лікарем – тоді і  значне підвищення самооцінки пацієнтів, їх гарний настрій, бажання повноцінно жити і працювати.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ОПЕРАЦІЮ:

Операція: Відбувається під загальним, в основному, ендотрахеальним, наркозом у поєднанні з місцевою і провідниковою анестезією. Є два методи такої операції: відкрита і закрита риносептопластика. Відкрита – це розріз у ділянці колумели (колонки носа) з наступним відшаруванням тканин і роботою на хрящових і кісткових структурах. Закритий метод – це використання лише внутрішньо-носових розрізів. Ми надаємо перевагу відкритому способу корекції, оскільки цей метод під час операції дає змогу краще оцінити стан структур носа та проводити маніпуляції з ними. У кожному конкретному випадку треба проводити ретельне обстеження з наступним індивідуальним підходом до пацієнта. Слід зазначити, що оперативне втручання проводитись може як на хрящових так і на кісткових структурах носа залежно від конкретної ситуації, при чому, кістковий етап є більш складнішим та травматичнішим, оскільки передбачає зміну розташування кісток носа, потребує довшого відновного періоду. У післяопераційному періоді больові відчуття практично не відмічаються. Першу добу порожнина носа затампонована, що завдає пацієнтам деяких неприємних відчуттів. На 2-3 день тампони видаляються, пацієнт починає задовільно дихати. Носити гіпсову пов’язку чи металеву пластинку необхідно протягом 7-8 діб для захисту прооперованої ділянки. Це значно полегшує стан пацієнта у післяопераційний період. Протягом 1-2 днів після операції необхідно знаходитись у клініці, потім – приїжджати на перев’язки. Через 24 години після операції ризик кровотечі фактично зникає, і пацієнт може повертатися додому. У післяопераційному періоді майже всіх пацієнтів турбує набряклість, відчуття натягнутості і болючості в ділянці післяопераційних розрізів, можливе порушення чутливості. Зазвичай, всі ці явища, з відновленням обмінних процесів і трофіки тканин, з часом проходять. Сама ж операція значно покращує зовнішній вигляд і відновлює душевну рівновагу, та слід розуміти, що жодне оперативне втручання не здатне вирішити всі життєві негаразди.

 

НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗАПРОПОНУВАТИ СВОЇМ ПАЦІЄНТАМ ЕСТЕТИЧНУ ХІРУРГІЮ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ ЗА НАЙКРАЩИМИ ЦІНАМИ!

Статті

Часті запитання

Для запису на прийом будь ласка заповніть контактну форму або зателефонуйте нам за номером: (0352) 23-66-08, (0352) 43-52-66, (097) 815-50-55, (095) 815-50-55

Наша клініка розташована за адресою: м.Тернопіль вул. Текстильна, 8А

  • Понеділок – П’ятниця: 8.30 – 16.00
  • Субота: Вихідний
  • Неділя: Вихідний

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований.