Пластика вушних раковин

Симптоми:

  • КЛАПОВУХІ ВУШКА
  • ВИ ВТОМИЛИСЬ ВІД ДОВГОГО ВОЛОССЯ

ОТЖЕ, ВИ ЗВАЖИЛИСЯ НА ПЛАСТИКУ ВУШНИХ РАКОВИН В ТЕРНОПОЛІ? НАШІ ПРОФЕСІОНАЛИ ОБСТЕЖАТЬ ВАС І ДОПОМОЖУТЬ ПРИЙНЯТИ ВІРНЕ РІШЕННЯ. «МЕДІВІТ» – САМЕ ТЕ МІСЦЕ, ДЕ ВИ ОТРИМАЄТЕ БАЖАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА АДЕКВАТНІ ГРОШІ. МИ РОБИМО КРАСУ ДОСТУПНОЮ!

Дефекти вушних раковин є добре помітними. Клаповухість, вона може бути зумовлена як неправильним кутом кріплення, так і надлишком хрящової тканини у центральній частині вушної раковини. Це піддається хірургічній корекції. Найпопулярніша техніка розрізу на тильній стороні вуха.

Показами до проведення корекції вушних раковин є:

– наявність клаповухості;

– великий розмір вушної раковини;

– зменшена або змінена форми мочки.

У післяопераційному періоді набряк вушних раковин, помірні больові відчуття і ущільнення, порушення чуттєвості в області вух є нормальними. Необхідність прийому ліків, як правило, відпадає через 2-3 дні. Кінцеві результати після отопластики можна оцінювати через 3 місяці, а попередні будуть помітні через 1-2 місяці, коли розслаблення вуха і м’яких тканин зазвичай завершене. Як і у всій хірургії, найкращі результати досягаються, коли пацієнт виконує всі настанови і застереження, передбачені лікарем.

Протягом кількох днів після отопластики буде спостерігатись набряк тканин і зміна кольору шкіри, можливі синці. Ці неприємні симптоми проходять впродовж 2-3-х тижнів. Перші 7 днів після отопластики необхідно носити еластичну пов’язку круглодобово, а  впродовж наступних 4 тижнів – лише на ніч. Після отопластики, впродовж 1,5-2 місяців, необхідно виключити фізичні навантаження для профілактики травматизації вушних раковин. 1рік уникати прямих сонячних променів на ділянку післяопераційного рубця аби досягнути кращої його непомітності.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ОПЕРАЦІЮ:

Корекція форми вушних раковин Підготовка до операції: Пацієнт має бути здоровим (простуда чи інші захворювання в цей період є протипоказами). Якщо Ви курите, то потрібно кинути не менше, як за 2 тижні до операції і утриматись від куріння після неї як мінімум ще 2-3 тижні. В іншому випадку різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при курінні значно зменшується поступлення крові в судини шкіри.Якщо Ви приймаєте якісь медикаменти, то варто обговорити це з лікарем на консультації, на якій важливо отримати інформацію про те, чого можна очікувати від операції. Перед отопластикою пацієнт проходить повне обстеження і здає всі необхідні аналізи (аналізи крові, сечі, флюорографія, RW, ЕКГ), огляд анестезіолога при плануванні загального знеболення. Обов’язковим є фотографування пацієнта до операції, а також при наступних оглядах в післяопераційному періоді. Госпіталізація здійснюється в день операції. В клініці отопластика виконується під загальною анестезією (наркозом) пацієнтам, що не досягли 10-12-річного віку, а іншим – під місцевою анестезією (при потребі в комбінації з седативними засобами). Корекція вушних раковин зазвичай займає 1-2 години і залежить від складності конкретного випадку. Розрізи при пластиці проводять позаду вуха, у шкірній складці, тому майбутній рубець залишається непомітним, хоча при уважному роздивлянні можна буде помітити. Застосування спеціальних фігурних розрізів хряща і накладання внутрішніх швів дозволяє створити необхідні складки хряща, що притискають вушну раковину до голови. Таким чином досягається природній зовнішній вигляд вух.Госпіталізація не є обов’язковою, вже за кілька годин після операції пацієнт може повернутись додому. Після операції на ділянку післяопераційної рани накладається стерильна пов’язка, необхідно кілька перев’язок до моменту зняття швів. Кінцевий результат: через 2-3 місяці (у більшості випадків). Як і при будь-якому іншому хірургічному втручанні, так і після нього, можуть виникнути різні загальнохірургічні ускладнення, а також наступні ускладнення, характерні для даної операції:а) після корекції вираженої клаповухості може змінитись хрящевий малюнок вушної раковини;б) в деяких випадках після операції можлива часткова втрата форми вушної раковини, що може потребувати проведення коригуючої операції в подальшому;в) можливе утворення келоїдних рубців по лініях шкірних розрізів, що є досить рідкісним ускладненням і пов’язане з індивідуальною реакцією тканин організму на операційне втручання та не залежить від якості проведення операції. Слід зазначити, що при пластиці вушних раковин ускладнення зустрічаються досить рідко. Практично у кожної людини можна знайти відмінності в положенні та формі вушних раковин. Деякі відмінності залишаються і після будь-якої операції.

НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗАПРОПОНУВАТИ СВОЇМ ПАЦІЄНТАМ ЕСТЕТИЧНУ ХІРУРГІЮ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ ЗА НАЙКРАЩИМИ ЦІНАМИ!

Статті

Часті запитання

Для запису на прийом будь ласка заповніть контактну форму або зателефонуйте нам за номером: (0352) 23-66-08, (0352) 43-52-66, (097) 815-50-55, (095) 815-50-55

Наша клініка розташована за адресою: м.Тернопіль вул. Текстильна, 8А

  • Понеділок – П’ятниця: 8.30 – 16.00
  • Субота: Вихідний
  • Неділя: Вихідний

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований.