Склеротерапія судинних утворень шкіри

Симптоми:

  • СУДИННІ СІТОЧКИ
  • РОЗШИРЕНІ НЕЗНАЧНОГО ДІАМЕТРУ СУДИНКИ НА НИЖНІХ КІНЦІВКАХ

ПОПУЛЯРНІСТЬ СКЛЕРОТЕРАПІЇ ПОВ’ЯЗАНА З ТИМ, ЩО ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НАРКОЗ, ТЕХНІЧНОЮ ПРОСТОТОЮ, ДОСТУПНІСТЮ, ХОРОШИМ ЕСТЕТИЧНИМ І ФУНКЦІОНАЛЬНИМ РЕЗУЛЬТАТОМ ПРОЦЕДУРИ.

Склеротерапія – це вплив спеціальних речовин (склерозантів) на внутрішню оболонку венозної стінки (інтиму), що призводять до її пошкодження, з подальшим склеюванням стінок і перетворенням вени в сполучнотканинний тяж. Головною перевагою склеротерапії є відсутність розрізів – всі маніпуляції здійснюються через прокол шкіри голкою – це забезпечує максимальну безпеку пацієнта і оптимальний функціональний і косметичний ефект.

Компресійна пункційна склеротерапія – це традиційний варіант флебосклерозуючого лікування, що дозволяє позбавитися від варикозно-трансформованих підшкірних вен. Методика є альтернативою хірургічному видаленню неспроможних приток великої чи малої підшкірних вени. Foam-form (мікропінна) склеротерапія – різновид склеротерапії, при якій використовують склерозант не в традиційній рідкій формі, а у вигляді дуже дрібної піни (суміш з повітрям). Це дозволяє створити об’єм препарату в кілька разів перевищує обсяг вихідного розчину при однаковому вмісті діючої речовини, що підвищує надійність і ефективність склерозування вен і при цьому знижує ризик розвитку небажаних ускладнень. Ехо-склеротерапія – різновид склеротерапії, при якій відбувається повний ультразвуковий контроль за пункцією вени і введенням препарату, що дозволяє виконувати склерозування найбільш глибоко розташованих і великих вен.

Статті

Часті запитання

Для запису на прийом будь ласка заповніть контактну форму або зателефонуйте нам за номером: (0352) 23-66-08, (0352) 43-52-66, (097) 815-50-55, (095) 815-50-55

Наша клініка розташована за адресою: м.Тернопіль вул. Текстильна, 8А

  • Понеділок – П’ятниця: 8.30 – 16.00
  • Субота: Вихідний
  • Неділя: Вихідний

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований.